Kurumsal

Hakkımızda

AYTEMA İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Yılların getirmiş olduğu tecrübeyle, makine tedariki konusunda dünya çapında firmalarla çalışan şirketimizle; ihtiyacınız olan makineleri fabrikanıza getiriyoruz. Tecrübeli ve uzman kadromuzla; söküm, montaj, revizyon,periyodik bakım, servis ve yedek parça hizmetlerimizle de sizlerin yanında oluyoruz. 1998 den bu yana oluklu mukavva üretimindeki bilgi ve tecrübemizi sizinle paylaşıyor, üretiminize güç vermekten gurur duyuyoruz.

Aytema Kurumsal

 

Misyonumuz

Misyonumuz....... Yılların getirmiş olduğu tecrübeyle, makine tedariki konusunda dünya çapında firmalarla çalışan şirketimizle; ihtiyacınız olan makineleri fabrikanıza getiriyoruz. Tecrübeli ve uzman kadromuzla; söküm, montaj, revizyon,periyodik bakım, servis ve yedek parça hizmetlerimizle de sizlerin yanında oluyoruz. 1998 den bu yana oluklu mukavva üretimindeki bilgi ve tecrübemizi sizinle paylaşıyor, üretiminize güç vermekten gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz......Yılların getirmiş olduğu tecrübeyle, makine tedariki konusunda dünya çapında firmalarla çalışan şirketimizle; ihtiyacınız olan makineleri fabrikanıza getiriyoruz.Tecrübeli ve uzman kadromuzla; söküm, montaj, revizyon,periyodik bakım, servis ve yedek parça hizmetlerimizle de sizlerin yanında oluyoruz. 1998 den bu yana oluklu mukavva üretimindeki bilgi ve tecrübemizi sizinle paylaşıyor, üretiminize güç vermekten gurur duyuyoruz

Hizmetler

assignment   Teklif Vermek İster Misiniz?

Elinizdeki makinelerin alım ve satımı ile ilgili teklifleriniz için:Alım & Satım

Yukarı Çık